AP Seçimleri Öncesi Katıldığım Zirve

Kritik AP Seçimleri Öncesi Katıldığım Zirve

Mayıs ayı başında dört gün süreyle daha önce detaylarını paylaştığım Avrupa Parlamentosu Genç Liderler Zirvesi’nde Türkiye’yi temsil etmek için oluşturduğumuz ekip ile birlikte Strazburg’daydık.

Kritik 2014 Avrupa Parlamentosu seçimlerinden iki hafta önce, Strazburg’daki Avrupa Parlamentosu binasından gerçekleşen bu önemli zirvede katılımcılara Türkiye ile ilgili net mesajlar verme şansımız oldu.

Bunlardan ilki Avrupa Birliği’ne imtiyazlı üyelik konusunu tartışmak bile istemediğimiz ve diğer tük üye ülkeler gibi aynı şartlarla AB’ye dahil olmamızın gerektiğiydi.

Zirve boyunca siyasetten, spora; ekonomiden, eğitime kadar birçok farklı konuda görüşmelere katıldık. Strazburg’da yer alan sivil toplum örgütleriyle, TÜMSİAD Fransa ekibiyle, Türkiye Strazburg Başkonsolosu Sayın Serdar Bey ile ve Avrupa Birliği Daimi Temsilcimiz ve Büyükelçimiz Sayın Engin Sosyal ile görüşmelerimiz oldu.

Konuya ilişkin yaptığım değerlendirmeleri alt tarafta paylaşıyorum.


Avrupa’da Gündem: Avrupa Parlamentosu Zirvesi Değerlendirmelerim – Ali Rıza Babaoğlan

Etkinliğe ait bazı fotoğrafları ise Facebook’ta bulabilirsiniz. Etkinlikle ilgili Türkiye gazetesinde de bir habere yer verildi.About

Babaoğlan is a seasoned sales leader and management professional with 8 years of diverse experience on solution selling and key account management in global players.'Kritik AP Seçimleri Öncesi Katıldığım Zirve' has no comments

Be the first to comment this post!


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ali Rıza Babaoğlan 2006 - 2019 ©