Twitter'ın Türkiye Ziyareti

Twitter’ın Türkiye Ziyareti

Türkiye’de son döneme damgasını vuran olaylara ilişkin en etkin ortamlardan birisi olarak yer eden Twitter’ın üst düzey yöneticileri geçtiğimiz hafta Türkiye’deydi.

Siyasi eksendeki etkisi kurucusu Jack Dorsey tarafından “geçici otonom bölge” (kişilerin daha önce belirlenmemiş bir zamanda ve bir konuda, belirli bir amacı hayata geçirmek için bir araya gelerek gruplaşması ve eylemleri gerçekleştirip dağılması) olarak tanımlanan Twitter, 2012 yılında verdiğim bir röportaj da belirttiğim üzere Gündem Belirleme ve özellikle İç Politika‘da ciddi etkilere sahip.

Bu etkilerin doğru anlaşılması ise etkin bir Dijital Politika ve Dijital Vatandaş Memnuniyeti çalışması gerektirmekte. Bu konuda nacizane olarak yön göstermek ve süreci hızlandırmak adına hazırladığımız bir kitapta mevcut.

Tüm bunlar ışığında gerçekleşen Twitter’ın gerçekleştirdiği Türkiye ziyaretini yorumlamak ve izlenimlerimi aktarmak adına geçtiğimiz haftalarda bir canlı yayına konuk oldum. Değerlendirmelerimi alt taraftan izleyebilirsiniz.


ÜLKE TV: Twitter’ın Türkiye Ziyareti – Ali Rıza BabaoğlanAbout

Babaoğlan is a seasoned sales leader and management professional with 8 years of diverse experience on solution selling and key account management in global players.'Twitter’ın Türkiye Ziyareti' has no comments

Be the first to comment this post!


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ali Rıza Babaoğlan 2006 - 2019 ©