Avrupa Parlamentosu İnovasyon Zirvesi

Avrupa Parlamentosu İnovasyon ZirvesiMayıs ayında Strazburg‘da gerçekleşen Avrupa Birliği Genç Liderler Zirvesi‘ne davet edilişimizin öyküsünü ve ziyaretimiz sırasında yaptığımız çalışmalardan daha önce bahsetmiştim.

Bu ziyaretimiz öncesinde ve ziyaretimiz sırasında, hem sıkça bahsedilen Avrupa Birliği’nin değerleri ve müktesebatını yakından tanıma, hem de Avrupa Birliği yöneticilerinin konuya nasıl baktıklarını ilk ağızdan inceleme fırsatım oldu.

Strazburg ziyaretimiz sırasında katıldığımız toplantılarda ve zirve sonrasında yaptığımız çalışmalar, 17 – 20 Kasım tarihlerinde Brüksel’de yer alan Avrupa Parlamentosu binasında gerçekleşen Avrupa İnovasyon Zirvesi‘ne davet edilmemizin de kapısını araladı.

Üç gün süren etkinlik boyunca başta Eski Avrupa Parlamentosu’nu Başkanı ve Polonya Başbakanı Jerzy Buzek olmak üzere birçok üst düzey yönetici ile İnovasyon konusu üzerine fikir alışverişinde bulunma ve Türkiye’de yapılanları anlatma imkanına eriştik.

Özellikle Enerji ve Sağlık alanında AB’de yapılan çalışmaları ve çıkarılan yasaları yakından inceleme şansı bulduğumuz etkinliği, katıldığımız bir programda detaylıca değerlendirme şansına eriştik. İzlemek isteyenler için programın kaydını alt tarafta paylaşıyorum.

Avrupa’da Gündem: Avrupa İnovasyon Zirvesi – Ali Rıza Babaoğlan from Ali Rıza BABAOĞLAN on Vimeo.

Similar Posts:
About

Ali is a seasoned business leader and executive with 10 years of diverse experience in Digital and Commercial areas of IT industry. He gained broad experience in managing on-demand (cloud) and on-premise offerings in both Public and Private sectors in Turkey and UK&I.'Avrupa Parlamentosu İnovasyon Zirvesi' has no comments

Be the first to comment this post!


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

Ali Rıza Babaoğlan | All Rights Reserved, part of Grow in EMEA Investment Advisory group.