Twitter Takipçisi Kazandıracak 7 En İyi Yöntem

Twitter Takipçisi Kazandıracak 7 En İyi YöntemBütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de Twitter gün geçtikçe daha popüler bir mecra haline geliyor. Twitter’a üye olanların sayısı da üyelerin bu mecrada geçirdiği ortalama vakit de artıyor.

Twitter’ın aynı zamanda bir pazarlama aracı olduğunu söylememize gerek yok. Peki bu alanda Twitter’ı efektif kullanmak için neler yapmalıyız?

Bu konuda yardımcı olacağını düşündüğüm, ‘Twitter’da Etkin ve Hızlı Büyümeyi Sağlayacak 7 En İyi Yöntem’ isimli sunumumu sizlerle paylaşıyorum. Twitter takipçisi kazanmak için dikkat edilmesi gereken oldukça etkin yöntemler bu sunumda mevcut.

 

Sunumda vurguladığım bu yedi yöntemi kullanarak 48 binden fazla takipçiye ulaştım. Twitter adresimi @alibabaoglan‘dan ziyaret ederek bu yöntemlerin kullanılışlarını görebilir ve takibe alabilirsiniz.

Sunumu hazırlayıp yayınlamamın ardından, sunum NTV Radyo’da yer aldı. Ve sonrasında bu konudaki deneyimlerimi paylaşmak üzere katıldığım SosyalKafa isimli TV Programında sevgili Erkan Saka ile Twitter’i ve etkin Twitter kullanımının inceliklerini konuştuk.

Eğer bu programı ve Twitter analizlerimi izlemek isterseniz

Twitter'i Etkin Kullanma – Ali Rıza BABAOĞLAN from Ali Rıza BABAOĞLAN on Vimeo.

 

Bu konu ile ilgili olarak, yaz döneminde Silikon Vadisinde bulduğum bir aylık süre içerisinde yaptığım gözlemler ve edindiğim deneyimleri geçtiğimiz aylarda TRT Haber‘de yayınlanan Sosyal Medya isimli programda dile getirdim. Amerika’dan canlı bağlanarak yaptığım değerlendirmeleri izlemek için bu adresteki videoya göz atabilirsiniz.

* Tüm sunumlara ulaşmak için tıklayın.

Similar Posts:
About

Ali is a seasoned business leader and executive with 10 years of diverse experience in Digital and Commercial areas of IT industry. He gained broad experience in managing on-demand (cloud) and on-premise offerings in both Public and Private sectors in Turkey and UK&I.'Twitter Takipçisi Kazandıracak 7 En İyi Yöntem' has no comments

Be the first to comment this post!


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

Ali Rıza Babaoğlan | All Rights Reserved, part of Grow in EMEA Investment Advisory group.